Joker Travel - podróże dalekie i bliskie, last minute z Niemiec, wycieczki z Polski, wakacje, Tajlandia, Dominikana, Egipt


infolinia


ZALETY WYJAZDU Z NIEMIECKIM TOUROPERATOREM
Niemieckie lotniska
 • Ceny wycieczek egzotycznych sa nawet do 50% tańsze niż podobne wycieczki z Polski.

  Społeczeństwo niemieckie od wielu lat korzysta z uroku tropikalnych podróży, dzięki czemu oferta wyjazdów jest znacznie bogatsza niż w Polsce. Niemieccy organizatorzy majęc dużo większą liczbę klientów mogą negocjować znacznie atrakcyjniejsze ceny hoteli i lotów. We Frankfurcie znajduje się największe na świecie lotnisko pod względem obsługiwanych połączeń międzynarodowych. Latając z Polski w egzotyczne kierunki często trzeba i tak przesiadać się na lotnisku we Frankfurcie lub Paryżu. • Dojazd samochodem na niemieckie lotnisko jest łatwy.

  Dojazd na lotniska niemieckie jest bardzo łatwy, gdyż znajdują się one przy sieci autostrad. W dogodnym położeniu są zwłaszcza mieszkańcy zachodniej Polski (np. Wrocław, Poznań, Szczecin), którzy dużo szybciej dojadą do lotnisk niemieckich (np. Berlin, Drezno) niż na warszawskie Okęcie. • Przy niemieckich lotniskach jest wiele tanich parkingów.

  W niedalekiej odległości od niemieckich lotnisk usytułowane są tanie parkingi (od 30 euro/7 dni, od 50 euro/14 dni), z których co 5-10 minut kursują bezpłatne busy pod same lotnisko. • Jeśli nie chcesz dojeżdzać samochodem lub autobusem skorzystaj z dolotu z Polski.

  Dzięki rozwojowi lotnictwa w ostatniej dekadzie i rozbudowie lokalnych lotnisk polskich (Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk) ceny połączeń lotnicznych do Niemiec znacznie spadły i przy 2 osobach są porównywalne do podróży samochodowej. Na życzenie klienta znajdziemy dogodne połączenie z dowolnym portem niemieckim. • Niemieccy touroperatorzy mają uksztaltowaną pozycje na rynku.

  Oferujemy wycieczki tak uznanych niemieckich operatorów jak Neckermann, TUI, Meier's Welreisen, Thomas Cook, Dertour, FTI, Schauinsland i wiele innych. Są to firmy, które mają wartosciową markę, doświadczenie i przejrzystą sytuacje finansową.
 • Rzeczywiste opisy oferty wycieczkowej.

  W przeciwieństwie do ofert polskich biur, które cząsto zawyżaja standardy hoteli lub pobieraja normalne opłaty za pokoje umiejscowione w gorszych lokalzacjach (z widokiem na zaplecze, przy drogach szybkiego ruchu, w budynkach remontowanych) niemieckie firmy przedstawiają rzeczywiste warunki pobytu. Biura o wieloletniej renomie nie mogą pozwolić sobie na naciąganie klienta.
 • Niekonieczna znajomość języka niemieckiego.

  Niemieckie porty lotnicze są doskonale oznakowane i bez problemu, mimo bardzo dużej liczby lotów, można znaleźć miejsce odprawy. Osoby znające język angielski bez problemu, zarówno na lotnisku, jak i na wycieczce będą mogły komunikować sią w tym jązyku. Na miejscu jest szeroki wybór wycieczek fakultatywnych, w tym z przewodnikiem angielskim. Wybierając się do Ameryki Południowej, Środkowej, na Karaiby (Dominikana) bez problemu porozumiemy sie także w języku hiszpańskim.
Partnerzy