Joker Travel - podróże dalekie i bliskie, last minute z Niemiec, wycieczki z Polski, wakacje, Tajlandia, Dominikana, Egipt


infolinia


Skorzystaj z ubezpieczenia i zniżek Planeta Młodych
Planeta Młodych


Zamów już dziś
kartę EURO 26
Karty Euro 26


Legitymacja studencka ISIC
Karta ISIC
Ubezpieczenia dla cudzoziemców.


Signal Iduna Ubezpieczenia Signal-Iduna
SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Ubezpieczeniem związanym z rynkiem usług turystycznym jest także Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z biletu lotniczego, gdzie SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. zawiera umowy ubezpieczenia kosztów rezygnacji z biletu lotniczego zakupionego w biurze podróży.

Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji przez ubezpieczonego z lotu samolotem, przewozu autokarowego lub promowego, z powodów niezależnych od niego np. nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego, nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku lub śmierci najbliższego członka jego rodziny, czy np. szkody w mieniu ubezpieczonego. Sumę ubezpieczenia stanowi cena biletu lotniczego - maksymalnie 4 000 PLN.

Kup ubezpieczenie Signal Iduna


TU EUROPA
Ubezpieczenia TU Europa SA
Ubezpieczenia TU Europa SA

Ubezpieczenie kosztów anulowania biletu (lotniczego na połączenia krajowe i międzynarodowe oraz biletu autokarowego i promowego w komunikacji międzynarodowej do wysokości 1 500 EUR), ubezpieczenie kosztów anulowania noclegów (anulacji rezerwacji w hotelu, apartamentu, mieszkania wakacyjnego do wysokości 800 EUR) z tytułu wcześniejszego, nieprzewidzianego w planie podróży powrotu do kraju zamieszkania.

Kup ubezpieczenie TU Europa

Partnerzy